Prekių pristatymas

Gavus mokėjimo patvirtinimą, prekės yra išsiunčiamos tą pačią arba kitą darbo dieną. Jos per DPD siuntų tarnybą pirkėjui jo nurodytu adresu yra pristatomos per 1-5 darbo dienas. Mums išsiuntus užsakymą, pirkėjas el. paštu gauna siuntos sekimo kodą, kurį panaudojęs gali stebėti savo siuntą.

Užsakymo pristatymas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje yra nemokamas
Užsakymo pristatymas į kitas EU šalis (išskyrus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje), perkant už 100 EUR ir daugiau, yra nemokamas
Užsakymo pristatymas į kitas EU šalis (išskyrus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje), perkant iki 100 EUR ir mažiau, kainuoja 20,00 EUR. 

Daugiau apie prekių pristatymo taisykles skaitykite Pirkimo taisyklėse.

Prekių grąžinimas

Norint grąžinti prekę, pirktą mūsų el. parduotuvėje, reikia kreiptis el. paštu hello@topsluxury.store. Grąžinamos prekės turi būti nedėvėtos, nepraradusios originalios prekinės išvaizdos, nepažeistomis vidinėmis bei išorinėmis etiketėmis. Negalima grąžinti išpakuotų kojinių, pėdkelnių, apatinių drabužių. Prekes grąžinti galima per 30 dienų nuo jų gavimo. Pinigai už grąžintas prekes grąžinami į pirkėjo nurodytą banko sąskaitą kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau nei per 10 darbo dienų nuo prekių grąžinimo dienos. Daugiau apie prekių grąžinimo taisykles skaitykite Pirkimo taisyklėse.

Prekės šiuo metu nėra keičiamos. Jei norite pakeisti netikusią prekę, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimą el. paštu hello@topsluxury.store ir mes padėsime grąžinti prekę bei užsakyti naują.

Užsakymų grąžinimas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje yra nemokamas.