APIE MUS

„Tops!“ yra prabangos prekių segmento lyderė Baltijos šalyse, siūlanti dizainerių drabužius, batus ir aksesuarus moterims, vyrams ir vaikams. Atraskite mūsų kolekciją, kurią sudaro daugiau nei 100 tarptautinių mados ženklų, nuo „Salvatore Ferragamo“ ir „Aquazzura“, iki „Balmain“, „Vince“ ir „Ralph Lauren“.

MŪSŲ BUTIKAI

Nuo pat pirmojo butiko atidarymo Vilniuje prieš daugiau nei 20 metų, „Tops!“ pildo slapčiausius savo klientų troškimus su kruopščiai atrinktomis, išskirtinėmis mados prekėmis. Mūsų misija visuomet buvo užtikrinti malonią ir personalizuotą apsipirkimo patirtį, tai padėjo suburti platų iškirtinį skonį turinčių klientų ratą. Bėgant metams buvo atidarytos dar 6 „Tops!“ parduotuvės, išsibarsčiusios trijų Baltijos šalių sostinėse. Tai – didelis pasiekimas ambicingai, madą mylinčiai „Tops!“ komandai.

PRABANGOS PREKIŲ EL. PARDUOTUVĖ

2022-ųjų pavasarį išplėtėme savo verslą į skaitmeninę erdvę ir atidarėme elektroninę parduotuvę tops.lt. Tai – klientų jau pamėgtų „Tops!“ butikų tąsa, kurioje susipina įkvepiantis dizainerių kūrinių asortimentas ir nepriekaištingas klientų aptarnavimas. Mėgaukitės patogiu apsipirkimu, kas savaitę atvykstančiomis naujomis prekėmis, greitu ir patikimu pristatymu bei patogiu prekių grąžinimu.